Sklepy Cynamonowe Bruno Schultz - Sierpień cz. 2 ASMR

Sklepy Cynamonowe Bruno Schultz - Sierpień cz. 2 ASMR

Bruno Schultz "Sklepy Cynamonowe"

"Sierpień"

część druga

Zapraszam Was na seans relaksacyjny, doświadczycie zjawiska ASMR. Wszystko co musicie zrobić to usiąć lub położyć się wygodnie, przyciemnić oświetlenie lub zapalić świeczki, zamknąć oczy i wsłuchać się w tekst. Mam nadzieję, że pomogę Wam się odprężyć.

Polecam słuchać tego podcastu na dobrych głosnikach lub słuchawkach. Często wbudowane w laptop głośniki są raczej niskiej jakości i mogą nie oddawać pełni spektrum dźwięków, a to naprawdę bardzo ważne. Ponadto, takie głośniki mogą nie posiadać funkcji stereo, co jest istotne podczas seansów ASMR

ASMR (autonomous sensory meridian response) w skrócie - jest to zjawisko przyjemnego mrowienia w okolicach głowy, szyi i innych obszarach ludzkiego ciała. Może zostać wywołane poprzez wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe bodźce zewnętrzne. Ma pozytywny wpływ na wyciszenie, poprawę zasypiania oraz walkę z lękami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ASMR zapraszam do artykułu: Co to jest ASMR

Jeśli macie ochotę na więcej, oto część pierwsza: Sklepy Cynamonowe Bruno Schultz - Sierpień cz. 1 ASMR

Na podstawie tekstu dostępnego na stronie wolnelektury.pl LINK

Większość utworów w bibliotece nie jest objęta majątkowym prawem autorskim i znajduje się w domenie publicznej, co oznacza że można je swobodnie publikować i rozpowszechniać.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj