Pozycje seksualne - ROZKOSZNA POZYCJA

Pozycje seksualne - ROZKOSZNA POZYCJA

Rozkoszna pozycja jest idealna, gdy chcecie być dość blisko siebie i utrzymywać kontakt wzrokowy. Ponato, nie wymaga zbyt wiele wysiłku z Waszej strony.

Thumbnail

Jak zacząć

Ona siada na brzegu łóżka lub sofy, albo jakiegokolwiek mebla o wyokości około pół metra nad podłogą. Szeroko rozwiera nogi. On klęka naprzeciwko niej, cały czas trzymając nogi złączone. Następnie chwyta ją za biodra lub talię i wsuwa się w nia.

Co ona robi

W tej pozycji możesz odchylić się do tyłu, podpierając się ramionami, albo delikatnie napierać na swojego partnera.

Jeśli po raz pierwszy wykonujecie tę pozycję, wypróbuj różnych kątów penetracji i wybierz ten, który jest dla Ciebie najlepszy. Możesz poeksperymentować przechodząc z siedzenia wyprostowaną jak struna i zarzucając ręce na jego szyję, a potem do położenia się na plecach. Próbuj, dopóki kąt nie będzie idealny. Pamiętaj, że kiedy jesteś wyprostowana, możesz bez trudu całować się ze swoim partnerem, co dodaje pozycji więcej bliskości.

Co on robi

Masz w zasadzie łatwe zadanie, po prostu wsuwasz się w nią i wysuwasz, w tempie jaki jest zadowalający dla Was obojga. Jeśli ona odchyla się do tyłu, zacznij pieścić jej piersi.

Kilka tipów:

  • Nie zapominajcie o kontakcie wzrokowym, to zawsze buduje bliskość.
  • On może złapać ją za pośladki lub uda i delikatnie podnosić, co ułatwi głębszą i mocniejszą penetrację.
  • W trakcie wykonywania tej pozycji, ona lub on mogą pieścić jej łechtaczkę rękami lub ona może spróbować ocierać się nią o jego podbrzusze.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj