Pozycje seksualne - WISZĄC SWOBODNIE

Pozycje seksualne - WISZĄC SWOBODNIE

Ta pozycja seksualna, to prosta w wykonaniu wariacja pozycji misjonarskiej, i co najważniejsze - nie musisz być super wygimnastykowana, aby korzystać z jej dobrodziejstw.

pozycje seksualne wisząc swobodnie

Jak zacząć?

Zacznij od klasycznej pozycji misjonarskiej, ale połóż się na krawędzi łóżka, tak aby głowa opadała poza nią. Partner powinien mieć na tyle miejsca, aby móc podpierać się rękami o łóżko, lub też o podłogę.

Co ona robi:

Praktycznie to samo co w pozycji misjonarskiej, z tą tylko różnicą, że Twoje plecy są wygięte w łuk, a głowa opada ponad podłogę. To umożliwia penetrację pod innym kątem. W zasadzie, poprzez ułożenie Twojego ciała nie masz zbyt wiele pola do manewru, zatem możesz spokojnie poddać się grze Twojego partnera. To on jest teraz bardziej aktywny.

Co on robi:

Poruszaj się tak, jak robisz to zazwyczaj podczas pozycji misjonarskiej. Możesz podpierać się dłońmi, możesz pieścić swoją kobietę po całym ciele. To Ty masz teraz więcej pola do popisu, Ty jesteś bardziej aktywny.

Rady dla Was obojga:

  • To ciekawa odmiana w porównaniu do typowej pozycji misjonarskiej, lub innej pozycji kiedy on jest na górze.
  • Jeśli dasz radę, możesz wyciągnąć ramiona ponad głowę i dotknąć podłogi, tym samym jeszcze bardziej wygniesz plecy w łuk.
  • To świetna pozycja, jeśli lubicie, kiedy to facet przejmuje kontrolę.

Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj