Pozycje seksualne - SIODŁO

Pozycje seksualne - SIODŁO

Fanatastyczna pozycja, gdzie to ONA przejmuje całą kontrolę, a ON jest biernym (lub czynnym) odbiorcą.

pozycje seksualne siodło

Jak zaczać?

On kładzie się na plecach, ze stopy oparte o podłogę (uda mogą zwisać z łóżka). Nogi może ułożyć szerzej lub węziej. Ona siada na jego kroczu, tyłem do niego. Jeśli on trzyma nogi razem - ona szeroko rozszerza uda, jeśli on rozszerzył nogi, ona trzyma uda razem.

Co ONA robi:

W tej pozycji mocno pracujesz nogami, co pozwoli Ci pompować się na jego penisie. Możesz opuszczać się i wznosić delikatnie i płynnie, w innym przypadku szybko się zmęczysz. Możesz również, zmiast podnosić się i opadać, ocierać się o niego, poruszać biodrami w przód i w tył. Połóż ręce na jego udach, aby utrzymać równowagę.

Poeksperymentuj i sprawdż, która wersja bardziej Ci odpowiada - z udami złączonymi lub szeroko rozpostartymi.

Co ON robi.

Jeśli nie masz ochoty - nie robisz nic. Leżysz i bierzesz, a ona wykonuje całą robotę. Ale możesz też poruszać swoimi biodrami w górę i w dół, na boki itd. Pieść ją, unoś lub połóż ręce na jej ramionach i ściągaj ją mocno w dół, aby zintensyfikować penetrację.

Kilka tipów:

  • Poeksperymentujcie ze zmianami pozycji - niech ona pochyla się w przód lub w tył, niech spróbuje dotkąć rękami podłogi.
  • To dobra pozycja dla amatorów seksu analnego.
  • Rewelacyjna pozycja aby pobudzić JEJ trzy strefy erogenne i doskonała okazja aby umożliwić JEJ doświadczenie WIELOKROTNYCH ORGAZMÓW

Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj