Pozycje seksualne - POZYCJA MISTRZÓW

Pozycje seksualne - POZYCJA MISTRZÓW

Pozycja mistrzów, to jedna z tych pozycji seksualnych, które oferują mnóstwo dobrej zabawy i satysfakcji, ale niewiele par potrafi to wykorzystać.

pozycje seksualne pozycja mistrzów

Jak zacząć?

On siada na łóżku/sofie, plecy podparte, stopy oparte o podłogę, pupa, biodra i uda znajdują się na łóżku. Ona klęka nad udami partnera, twarzą zwrócona do niego, albo przysiada nad nim. Owija swoje ręce wokół jego szyi. Teraz ona może swobodnie podnosić się i opuszczać na jego penisa, ocierać się o niego, lub poruszać biodrami w przód i w tył.

Co ONA robi

W tej pozycji wygodnie Ci będzie podnosić się i opadać na jego penisa. Jest to pozycja, która gwarantuje bliskość i intymość. Oboje jesteście zwróceni twarzami do siebie. Możecie, a nawet MUSICIE! się całować i utrzymywać kontakt wzrokowy.

Pamiętaj, że możesz również pochylać się do przodu, do tyłu i na boki, co spowoduje zmianę kąta penetracji.

Co ON robi

Masz kilka opcji:

1. Jeśli owiniesz ręce wokół swojej partnerki, zapewnisz Wam większą intymność, lecz nie będziesz fizycznie w stanie płynnie w nią wchodzić. Jedyne co możesz zrobić, to pozwolić jej na ocieranie się o Ciebie. Też spoko!

2. Możesz założyć ręce za siebie i podeprzeć plecy, a wtedy penetracja będzie łatwiejsza.

Obie opcje sa wspaniałe, choć zdecydowanie różnią się od siebie. Kiedy połączycie klęczenie i siedzenie, pochylanie się w przód i w tył, otrzmacie mnóstwo wariacji tej pozycji.

Kilka tipów:

  • Pomimo, że ta pozycja to świetna alternatywa dla klasycznych, niewiele par jej próbowało. Musicie trochę poeksperymentować, aby sprawdzić co tak naprawdę sprawia Wam największą frajdę.
  • Utrzymanie kontaktu wzrokowego to + 100 do bliskości.
  • Nie zapominajcie o całowaniu!

Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj