Pozycje seksualne - LOTOS

Pozycje seksualne - LOTOS

Lotos to dla mnie number one. Wyjątkowo intymna, idealna do powolnego, romantycznego i relaksującego aktu. Nie jest to pozycja hardkorowego seksu. Wymaga trochę akrobacji, ale w umiarkowanym stopniu.

Intymność, bliskość i kontakt, nie tylko celesny, ale również emocjonalny. Gwarantuje budowanie głebokiej więzi.

pozycje seksualne lotos

Jak zacząć?

ON siada z nogami skrzyżowanymi, przyciągniętymi do siebie, trochę jak do pozycji w jodze. ONA zasidana na jego kroczu, twarzą zwróconą do partnera. Ramionami przyciąga go mocono do siebie, przytula, obejmuje za szyję lub plecy. Owija nogi wokół jego talii. ON również obejmuje mocno.

Co ONA robi

W tej pozycji, ciężko Ci będzie poruszać się tak, aby on wchodził i wychodził z Ciebie jak w klasycznej pozycji. Kiedy będziesz poruszać się w ten sposób, nie wyciśniesz z tej pozycji tego co ma do zaoferowania. Zamiast tego, tylko niepotzrebnie się zmęczycie i rozdrażnicie. Lotos to nie tylko seks, ale przede wszystkim bliskość jaką możecie zbudować pomiędzy sobą.

Kiedy obejmujesz go swoimi ramionami, masuj go i pieść po plecach, karku, lędźwiach. To idealna pozycja aby zacząć namiętnie się całować - w usta, twarz, szyję, tors, uszy, i patrzeć sobie głęboko w oczy. Sięgnij do jego ramion, pieść je, pocieraj, masuj, ciesz się ciałem swojego mężczyzny. Kiedy wesprzesz się na jego ramionach, łatwiej Ci będzie wślizgiwać się na jego penisa.

Ponadto, kiedy jesteś tak blisko jego ciala, kiedy rytmicznie ocierasz się o jego podbrzusze, Twoja łechtaczka znajdzie się w siódmym niebie.

Dodatkowy bonus - jeśli odchylisz się trochę do tyłu, pozwolisz swojemu partnerowi na stymulację punktu G. Potrzebujesz jeszcze jakiejś rekomendacji ?

Co ON robi

Dla Ciebie z kolei, ta pozycja jest o tyle trudna, że ciężko Ci będzie wykonywać klasyczne "pchnięcia". Zamiast tego, będziesz mógł doświadczyć płynnych falujących ruchów, delikatnej sekwencji wejść i wyjść, podczas gdy ona obejmuje Cię mocno ramionami.

Bardzo ważną sprawą jest pozycja, w jakiej znajdują się Twoje nogi - ponieważ kostki i stopy przyciągniesz blisko, nie możesz pozowlić aby ONA opierała się na nich całym swoim ciężarem, no chyba że chcesz jechać na SOR i mieć później piekną story to tell.

Jeśli trwanie w pozycji z tak mocno skrzyżowanymi nogami nie jest dla Ciebie komfortowe, rozluźnij się trochę, możesz wyciągnąć je wyprostowane przed siebie, lub tylko delikatnie ugiąć. W prawdzie technicznie nie jest to już Lotos, ale nie o nomenklature chodzi przecież w alkowie.

Rada dla Was obojga

Nie przejmujcie się, jeśli za pierwszym czy też drugim razem Wam nie wyjdzie. Poćwiczcie trochę. W miarę upływu czasu i po kilku treningach zaręczam, że naprawdę bardzo Wam się spodoba.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj