Pozycje seksualne - dama zasiada

Pozycje seksualne - dama zasiada

Trwająca w miłosnym uniesieniu dama, zasiada na swoim wybranku niczym na spiżowym tronie. Poniżej przedstawię Wam kilka pozycji seksualnych, kiedy to ONA kontroluje całą sytuację, podczas gdy ON robi sobie "Dzień mężczyzny" i zostaje kompleksowo obsłużony. Nie dość, że siedzi wygodnie jak basza i trwa w miłosnym uścisku, to jeszcze podziwa hipnotuzujace widoki. Ale sarkazm na bok. W seksie, jak i w życiu chodzi o balans- czasem on dla niej, czasem ona dla niego. Te pozycje są zatem dla niego:

  1. Lotos
  2. Deser
  3. Pozycja Mistrzów
  4. Siodło

Dobrej zabawy :)


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj