Tajemnica erotycznego masażu prostaty

Tajemnica erotycznego masażu prostaty

W tym artykule podam Wam nie tylko czysty przepis na perfekcyjny masaż prostaty, ale również rozwieję najpopularniejsze wątpliwości z nim związane oraz przedstawię kilka tipów na wprowadzenie tej aktywności jako części masturbacji.

Wielu mężczyzn obawia się reakcji swojej partnerki na zasugerowanie jej masażu prostaty. Najcześciej wątpliwości te mają podłoże kulturowe- boją się posądzenia o homoseksualizm, a także są związane z higieną. Najważniejsze, z czego musicie zdawać sobie sprawę to to, że prostata jest częścią składową całego systemu seksualnego meżczyzny i jest to normalne, zdrowe i naturalne, że chcecie eksplorować tą część męskiej seksualności.

Jeśli zatem partnerka, z różnych względów, nie chce uczestniczyć w tych przygodach, nic straconego. Mam dla Was dobrą wiadomość- masaż prostaty możecie wykonać samodzielnie.

Czym jest masaż prostaty

Najzwyczajniej mówiąc, w prostych żołnierskich słowach, jest to manualna stymulacja prostaty.

Szybka lekcja anatomii

Postata znajduje się wewnątrz męskiego ciała, zaraz pod pęcherzem, w otoczeniu cewki moczowej i odbytu. Jest kulistym gruczołem, będącym częścią układu rozrodczego. Prostata bierze czynny udział w ejakulacji. Odpowiada za produkcję części składowych spermy oraz wytrysk.

Dla wielu mężczyzn, bezpośrednia stymulacja prostaty jest wyjątkowo rozkoszna i prowadzi do niesamowicie intensywnego orgazmu, nawet wielokrotnego. Nie na darmo nazywana jest męskim punktem “G”.

Prostata stymulowana jest najczęściej poprzez wsunięcie jednego lub dwóch palców w odbyt partnera, co zazwyczaj połączone jest z erotycznym dotykiem penisa. Inną metodą jest zewnętrzny masaż prostaty- polega on na pieszczeniu okolic krocza, obszaru pomiędzy moszną a odbytem.

Rozwiewam wątpliwości

1. HIGIENA

Masaż prostaty odbywa się w specyficznym, niecodziennym miejscu, co siłą rzeczy musi budzić pewne obawy. Jeśli partnerka nie jest chętna, aby dobrać sie do Twojej pupy gołymi palcami, możecie zaopatrzyć się wcześniej w lateksowe rękawiczki. Przed aktem oddaj mocz i kał, weź prysznic.

W tym miejscu zaserwuję Wam kolejną krótką lekcję anatomii - “dwójka” nie jest przechowywana w końcowym odcinku jelita grubego, a znacznie głębiej. Dzięki prawidłowej perystaltyce jelit, przemieszcza się na zewnątrz, zatem to nie jest tak, że wsuwacie palce i od razu natrafiacie na niespodziankę. Nie ma się czego bać, raz spróbujecie i zobaczycie, że nabierzecie ochoty na więcej.

2. OBSESJA

Wiele par obawia się, że jeśli raz zakosztują tego “zakazanego owocu”, wszystkie inne pozycje seksualne, gry i zabawy, sprowadzą się tylko i wyłącznie do stymulacji analnej. Dementuję. W skrajnych przypadkach, może i owszem, ale na Boga! Czy krewetki jedzone codziennie, w końcu nie zaczną smakować jak schabowy? Nie mam wątpliwości, że wkrótce zapragniecie jakiejś odmiany. Owszem, wszystko co nowe jest ekstremalnie ekscytujące, ale do czasu.

3. MĘSKOŚĆ I SEKSUALNOŚĆ

Czasami partnerki swoich męskich facetów zastanawiają się, o czym tak naprawdę świadczy ten pęd do pieszczot analnych. Czy aby przypadkiem ON nie chce zmienić swojej orientacji seksualnej?

Niestety w naszej kulturze utarło się łączenie stymulacji analnej z homoseksualnością. A prawda jest taka, że wszyscy mężczyźni, bez względu na orientację, mają ten sam układ seksualny. Musicie zdać sobie sprawę z tego, że odbyt i prostata są jego nieodłączną częścią. Jest to zwyczajny anatomiczny fakt, czysta fizjologia, nie ma co dorabiać do tego zbędnej ideologii i doszukiwać się drugiego dna. Natura zaprojektowała układ seksualny mężczyzny właśnie w ten sposób. Na szczęście żyjemy w czasach, gdy heteroseksualni mężczyźni budzą się i zdają sobie sprawdę, że oni również mogą i mają prawo doświadczyć wyższego pułapu rozkoszy. Powiem więcej, mam wrażenie, że heteroseksualni mężczyźni, na przestrzeni lat, bardzo długo zaprzeczali najważniejszej składowej swojej seksualności i możliwościom jakie ona daje, poprzez zachowania homofobiczne, kojarzące się jednoznacznie z analną stymulacją. Koniec z tym. Uważam, że niekwestionowanym prawem facetów jest eksploracja ich własnego układu seksualnego, bez wstydu czy osądzania.

Poza tym, gdzieś słyszałam, że homoseksualiści wolą bardziej seks oralny, zatem co Wy na to drogie Panie ;)

Jak wykonać masaż prostaty

1. WE DWOJE

Podstawa to dobry nastrój. Musicie być zrelaksowani zarówno fizycznie jak i psychicznie. Zresztą to dotyczy nie tylko masażu prostaty, ale wszystkich aktów seksualnych, we wszelkich odmianach. Do dzieła!

  1. Jeśli nie czujesz się komfortowo, wykonaj masaż prostaty w lateksowych rękawiczkach.
  2. Rozpocznij masaż od okolic krocza lub zewnętrznej części odbytu, dotykaj jego jąder i zwieracza.
  3. Użyjcie lubrykantu lub oliwki.
  4. Ostrożnie wprowadź palce w odbyt partnera, na długość ok. 5-6 cm. Jeśli jest to Wasz pierwszy raz, możecie zastosować trik z oddychaniem - niech partner weźmie głeboki wdech- wówczas mięśnie zwieracza rozluźniają się- możesz wtedy wprowadzić palec do środka. Przy wydechu- wysuń palec. Z każdym wdechem przesuwaj się coraz głębiej. Kieruj sie w stronę pępka, teraz już możesz poczuć prostatę. To ta kulka, ciut większa niż orzech włoski.
  5. Podczas stymulacji, wykonuj kilka rodzajów ruchów (nie naciskaj zbyt mocno centralnej części gruczołu, to właśnie tam zlokalizowane są zakończenia nerwowe). Delikatnie głaszcz boki prostaty falowanymi ruchami, zakrzywiaj i prostuj palec, tak jakbyś chciała go zagarnąć "chodź tutaj", możesz poruszać swoim palcem wskazującym zataczając kółka, rozszerzając je aż do okolic odbytu, lub też poruszać palcem z boku na bok. Upewnij się, że twój palec jest hakowato zakrzywiony, kiedy będziesz poruszać nim na boki.
  6. Nie wykonuj masażu energicznie. Masuj bardzo delikatnie, ponieważ jest to bardzo wrażliwy obszar.

Pamietajcie, że podczas masażu prostaty może wystąpić szereg różnych reakcji orgaznizmu Twojego partnera - może on oddać mocz, może pojawić sie wydzielina. Spokojnie, to normalne fizjologiczne zachowania. Podobnie jest z orgazmem- może, ale nie musi się przytrafić. Ale jeśli już będzie - wielce prawdopodobne jest, że zakwalifikowany zostanie do tych z rodzaju “mega”.

2. GADŻETY

Jeśli potrzebujecie chwili czasu, aby przekonać się do manualnego masażu prostaty, lub jeśli po prostu chcecie pobawić się zabawkmi, polecam Wam korki analne, masażery prostaty, masażery z ringiem erekcyjnym lub wibratory. Taki pomysł może wprowadzić sporo pikanterii od Waszej alkowy.

3. SAM SOBIE STEREM I OKRĘTEM

Masaż prostaty możesz wykonać sam, podczas masturbacji. Jest wiele opcji i metod aby to zrobić, ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Oprócz swoich własnych palców, polecam korki analne, masażery prostaty, wibratory lub inne zabawki, które z łatwością można znaleźć w odmętach internetu. Pamiętaj, że sam możesz i masz prawo do tego, aby zacząć poznawać i eksplorować swoje ciało w nowym świetle. Twoja seksualność jest Twoją sprawą, którą możesz, ale nie musisz podzielić się ze swoją partnerką. Jeśli tylko masz ochotę na takie zabawy - feel free.

BONUS NA KONIEC

Masaż prostaty ma również zastosowanie prozdrowotne- może on zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty lub przerostu stercza. Zatem drogie Panie, dbajmy o naszych facetów :)


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj