Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam

Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam

Moja strategia na stworzenie szczęśliwego i satysfakcjonującego związku, a tym samym na wyeliminowanie zdrady (jakkolwiek rozumianej) z Waszego życia opiera się fundamencie jasnej i klarownej komunikacji. W skład tego fundamentu wchodzą:

  1. precyzyjne określenie swoich pragnień,
  2. precyzyjne określenie swoich potrzeb,
  3. precyzyjne określenie swoich granic.

A potem wdrażanie w życie.

Ponieważ zagadnienie jest bardzo złożone, pozwoliłam sobie podzielić artykuł na cztery części. Polecam czytanie ich w odpowiedniej kolejności, to pozwoli Wam na pełne zrozumienie kontekstu.

Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam część 1 POTRZEBY

Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam część 2 PRAGNIENIA

Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam część 3 GRANICE

Jak uniknąć zdrady - tłumaczę i objaśniam część 4 SUPERZWIĄZEK

Zapraszam do lektury.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj