Handjob czyli prezent na Walentynki albo na co dzień

Handjob czyli prezent na Walentynki albo na co dzień

Wspaniała "ręczna robota". Porzućmy myślenie, że jest to infantylna, amatorska seksualna umiejętność, dobra jedynie dla nastolatków, którzy dopiero zaczynają eksperymentować z seksem i boją się pójść dalej. Porzućmy myślenie, że handjob jest zupełnie niepotrzebny podczas łóżkowych gier i zabaw, ponieważ “on to zrobi lepiej”, bo przecież czasami jedzie na ręcznym i sam najlepiej wie, jak się dotykać. Porzućmy myślenie, że po co tracić czas, czy nie lepiej przejść od razu do konkretów?

Otóż nie moje drogie!

Bo dobry handjob to nie tylko monotonne pompowanie w górę i dół, a całe spektrum doznań, które możecie wykreować za pomocą najlepszego na świecie narzędzia seksualnego, jakim są Wasze dłonie! Podpowiem Wam co i jak.

Handjob czy Epicki Handjob

Po pierwsze pozbądźcie się myślenia, że handjob to pompowanie w górę i w dół w tym samym tempie. Co z tego, że już to robiłaś i działa? Pewnie, że działa, ale nam chodzi teraz nie o handjob, ale o epicki handjob. Zrób z tego cały rytuał, podczas którego obdarzasz swojego faceta całą swoją uwagą, używasz różnych chwytów, nie skupiasz się tylko na strategicznym miejscu, ale na całym jego ciele. Daj mu handjob, podczas którego budujesz jego napięcie seksualne, obserwujesz jego reakcje na Twoje ruchy, rozkoszujesz się przyjemnością której on doświadcza z Twoich rąk i starasz się aby to doświadczenie trwało jak najdłużej.

Co jest takiego niezwykłego w całym rytuale handjobu? Otóż podczas klasycznego stosunku seksualnego mężczyzna jest aktywny i musi wykazać się podzielnością uwagi - skupia się nie tylko na swojej przyjemności, ale również na Twojej. Natomiast podczas handjobu, cała uwaga skupiona jest na nim. Jego zadaniem jest jedynie leżenie i odbieranie tej przyjemności od Ciebie. I to jest bardzo rzadkie doświadczenie dla faceta - cała uwaga poświęcona tylko jemu. Czy nie brzmi to wspaniale?

To jest fantastyczne doświadczenie skoncentrowanego dotyku dłoni na swoich genitaliach. Dłonie to doskonałe narzędzie seksualne, są w stanie wykreować całe spektrum doznań, których żaden wibrator czy inna zabawka nie zastąpi. Używając rąk mamy do dyspozycji, dłonie, palce, paznokcie, które pozwalają nam stymulować jego penisa na mnóstwo sposobów - zmieniać tempo, napięcie, moc dotyku. Pomyśl jak bardzo kreatywna możesz być w tej chwili, ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

jak zrobić handjob

Penis ma mnóstwo zakończeń nerwowych, grzechem byłoby nie wykorzystać tej wiedzy w praktyce. Dzięki swoim dłoniom możesz wykreować niezapomniane przeżycia, które mogą okazać się wielkim zaskoczeniem dla faceta. Nagle po latach masturbacji odkrywa, że dotyk dłoni na penisie nie jedno ma imię, że jest tyle technik masturbacji, o których nie miał dotąd pojęcia. Takie doświadczenie jest świetne nie tylko w początkowej fazie związku, ale również w późniejszym okresie, ponieważ ciągle uczysz się czegoś nowego o swoim partnerze. Nigdy nie jest tak, że możesz ze spokojnym sumieniem powiedzieć- wiem o nim wszystko. Za każdym razem jest coś nowego do odkrycia. Ponadto, nie ma tu presji czasu - możesz zrobić rytuał na półtorej godziny, dwie albo na 5 minut. Tak i tak jest dobrze, wszystko zależy od Was, nie ma co się spinać.

Daj mu po prostu uwagę i miłość, daj mu wspaniały orgazm.

Ponadto, jeśli macie ochotę, możecie pójść o krok dalej i możesz zrobić mu równolegle cudowny masaż prostaty: Tajemnica erotycznego masażu prostaty, albo blowjob, zatem masz wielkie pole do popisu. Stymuluj cały jego układ seksualny. Handjob jest pomocny również podczas oralnej stymulacji, w końcu nie wszystkie z nas lubią “głębokie gardło”. I tak możesz pieścić ustami jedynie czubek jego penisa, to najbardziej wrażliwe miejsce, a ręką całą resztę, łącznie z jądrami lub prostatą. To też jest super sexy.

Handjob krok po kroku

To co dziewczyny (i chłopaki), gotowe na ręczną robótkę, której on nigdy nie zapomni?

Po pierwsze (tendencyjnie) zapomnij wszystko co wiesz o handjobach. Zapomnij ten obrazek, że trzymasz go w ręce i non stop pompujesz z góry na dół w tym samym tempie. Wyrzuć ten schemat ze swojej głowy! Twój facet zasługuje na wiele więcej! Dotykaj swojego mężczyznę z pasją i zaangażowaniem, bądź kreatywna i wykorzystaj swoje cudowne dłonie do rozwinięcia całego spektrum nieznanych dla niego doznań. Opanuj kilka umiejętności a wkrótce okaże się, że Twoje ręce są magiczne!

Kilka tipów jak zrobić epicki handjob:

 • Użyj lubrykantu - znasz to powiedzenie kolejarzy “jak nie posmarujesz to nie pojedziesz”? Naprawdę, lubrykant jest niezbędny. Da Ci pełne pole manewru i wytworzy przyjemne uczucie poślizgu, które potęguje doznania.
 • Złap go konkretnie - nie za mocno, nie za lekko. Wiele z nas boi się, że uszkodzimy sprzęt naszego faceta, dlatego dotyka go bardzo delikatnie, albo wręcz przeciwnie - chwytamy go zbyt mocno i ciągniemy w górę i w dół jak zbyt ciasną skarpetę. Owszem, penis jest w stanie przyjąć o wiele więcej siły niż nam się wydaje, ale z drugiej strony to szalenie delikatny narząd wymagający specyficznego traktowania. Trzon penisa, ta cześć najbliżej ciału jest najmniej wrażliwa na dotyk- tutaj możemy użyć konkretnej siły, ale sam czubek, żołądź i wędzidełko to obszar delikatny jak płatek róży. Dobra pojechałam z tym porównaniem do róży - ale jest delikatny i kropka. Obchodź się z nim ostrożnie. I na Boga, nie ciągnij za napletek jak za nogawki skinny jeans! Jeśli będziesz mieć wątpliwości - po prostu pytaj!
 • Używaj swoich rąk na różne sposoby, od mocnego, pełnego uścisku całą dłonią i palcami po delikatny dotyk samym czubkiem palca. Im większa różnorodność tym więcej doznań, a każdy Twój dotyk będzie ekscytujący, nowy i ciekawy.
 • Baw się rytmem i prędkością. Pomyśl o tym jak o muzyce - monotonne tempo jest doskonałe kiedy chcesz usnąć, ale kiedy chcesz się bawić już niekoniecznie.
 • Pomyśl o stymulacji jego penisa jak o ekscytującej podróży, a nie o wyścigu, który trzeba jak najszybciej skończyć.
 • Nie skupiaj się na dotyku jednego rodzaju. Odkryłaś, że dany dotyk i tempo działa, więc uparcie przy nim trwasz- o nie! Baw się.
 • Buduj jego napięcie seksualne, a potem sie wycofaj. Niech to będzie swoista sinusoida doznań. Buduj i wycofuj się, buduj i wycofuj się - niech facet zwariuje. Uwodź go, baw się nim. To sprawi że jego orgazm będzie szalenie intensywny.

Największe błędy podczas handjob

 • Nie robisz tego.
 • Jesteś zbyt delikatna.
 • Przesadzasz z siłą i doprowadzasz do tego, że Twój facet może zostać nieopatrznie obrzezany.
 • Pompujesz w górę i w dół, coraz szybciej. To nuda - porzuć ten schemat. Baw sie tempem i rodzajem dotyku. Penis to nie pompka od roweru.
 • Stymulujesz tylko i wyłącznie trzon penisa. O nie, penis to nie tylko hmm pałka. Ta pałka ma też czubek, który jest najbardziej wrażliwy na dotyk, a nawet nie sam czubek a wędzidełko które jest szalenie wrażliwe. Skup się na nim. Ponadto skup się również na jądrach, prostacie i całym obszarze. Bo stereotyp jest taki - podczas stosunku w zasadzie sam penis jest stymulowany i siłą rzeczy intuicyjnie chcemy przenieść to uczucie i tą technikę do handjob. Ale nie tędy droga. Handjob to zupełnie inne doznanie.

Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj