Wszystko co musisz wiedzieć aby przeżyć Epicki Seks

Wszystko co musisz wiedzieć aby przeżyć Epicki Seks

Z okazji walentynek, rocznicy ślubu, rocznicy związku, pierwszej randki, imienin, urodzin, albo… z okazji braku okazji.

Pamietaj, że tak jak w życiu, w seksie również nic nie przychodzi łatwo i samo z siebie. Spektakularne efekty można uzyskać tylko i wyłącznie pracą poświęconą przygotowaniom.

Zauważyliście, że mamy tendencję do planowania wszystkiego co związane jest z naszym codziennym życiem, tj. posiłków, pracy, sprzątania, a wreszcie wielkich życiowych wydarzeń jak np. ślub? A jeśli chodzi o seks? Dlaczego zawsze ma być spontaniczny? Dlaczego by go nie zaplanować w szczegółach?

Nie da się?

No to patrzcie!

Epicki seks w moim rozumieniu nie oznacza nic wyjątkowo szalonego jak np. akrobatyczny zwis z żyrandolu, czy bicie kolejnych rekordów w ilości orgazmów. Nie - to po prostu sprowadza się do oddania całej swojej uwagi, szacunku, miłosci i czułości partnerowi, to nastawienie się na jego potrzeby, a jednocześnie otrzymanie tego samego w zamian.

Oto ramowy plan w 10 krokach

1. Przygotowania

Na kilka dni, lub tygodni przed planowaną randką, zapytaj partnera w jaki sposób chce ją celebrować. Przygotujcie sobie scenę, tak jakbyście planowali przedstawienie w teatrze.

Czy może checie aby było to słodkie i sentymentalne? Ekscytujące i zapierające dech w piersiach? Powolne i flegmatyczne? Wolicie zostać w domu, czy wyjść. Jaki macie budżet? Czy tylko jedno z Was podejmie się planowania, czy współpracujecie ze sobą? Czy wymienicie się upominkami? Czy macie jakieś szczególne prośby lub pragnienia związane z celebracją wydarzenia?

Pamiętaj, że im bardziej zwięzłe i konkretne będą plany, tym przyjemniejsza i relaksująca będzie randka.

Spraw, aby ta sesja palnowania sama w sobie była mini- randką i rozkoszuj się romantyczną atmosferą i bliskością, ciesz się z tego, że możecie wysłuchać się nawzajem i poznać swoje potrzeby i fantazje. Poza tym, oczekiwanie na przyjemność też jest przyjemnością.

Plan B

A co, jeśli w dniu Waszej epickiej randki, jedno z Was nie będzie w nastroju? Przyjdzie do domu po pracy i stwierdzi, że miało tak cholernie ciężki dzień, że nie ma takiej siły na świecie, która sprawiłaby, że odda się całemu zaplanowanemu wydarzeniu ze szczerą radością?

Jest kilka opcji:

 • Akceptacja - OK. Przynajmniej zjedzcie jedzenie, które przygotowaliście. Pogadajcie, usiądźcie - nie ma presji. Czujcie się dobrze ze sobą. Najważniejsze, abyście byli w kontkacie. Takie rozmowy bez drugiego dna mogą okazać się niezwykle wciągające i ekscytująca, czasami może wydarzyć się jakiś niespodziewany przełom w związku. Wiedz, że seks nie determinuje sukcesu.
 • Jeśli jedno z Was wychodzi wycieńczone z pracy, a przez cały tydzień wysyłaliście sobie nieprzyzwoite smsy, o tym jak cholernie cieszycie się na nadchodząca randkę, i jeśli nie ma serca spojrzeć w oczy temu drugiemu i poinformować, że nic z tego to: niech nie leci na zapalenie płuc do domu! Niech wstąpi na kawę, usiądzie na ławce w parku i poczyta gazetę. Niech pójdzie na jogę czy inny basen. Niech się człowiek rozluźni i odetnie. Delikwent może to zrobić sam, a możecie robić to wspólnie.
 • Rób dokładnie to, co robisz zwykle przed wielkimi, zaplanowanymi wydarzeniemi, których nie możesz opuścić. Po prostu nastaw się na dobrą zabawę, otwórz się i daj sobie przyzwolenie na to, aby ta noc była wyjątkowa.

2. Prezenty

Zwracaj baczną uwagę na to, co Twój partner lubi. Prezent musi być osobisty, spersonalizowany i dostosowany do potrzeb.

Słuchaj partnera przez cały rok, być może jest coś, co powtarza się w jego marzeniach non stop?

Zastanów się, czy Twoja partnerka woli bardziej tulipany czy róże? Wypełnij dom mnóstwem jej ulubionych kwiatów. A może woli kaktusy?

To ważne, aby prezent był spersonalizowany. Jeśli masz dać bądź co, byleby tylko było, albo coś na zasadzie “Kupię takie kolczyki, bo ma podobne, więc się jej spodobają” - odpuść. Już lepiej nic nie podarować. Spersonalizowany, osobisty prezent jest o tyle wyjątkowy, że obdarowywana osoba czuje się wyróżniona, czuje że zwracasz na nią uwagę, że jest dla Ciebie ważna i że ją zauważasz.

3. Czułe słówka

Poświęćcie trochę czasu (w samotności, oddzielnie) na zastanowienie się co kochacie i co szanujecie w swoim partnerze. Dlaczego to właśnie jego/ją wybrałaś/wybrałeś na towarzysza życia? Spiszcie to. I głośno wyartykułujcie na Waszej randce.

4. Język miłości

Poznajcie swój język miłości i nauczcie się na niego reagować. Jest pięć jezyków:

 • dotyk fizyczny,
 • wspólnie spędzany czas,
 • otrzymywanie podarunków,
 • służenie i oddanie,
 • słowa afirmacji.

To jest baza, stworzona przez Gary’ego Chapman’a i jest szalenie użyteczna w zrozumieniu, że każdy z nas w różny sposób pojmuje, odbiera i rozumie miłość. Nie ma sensu obdarowywać kogoś prezentami, jeśli dla niego bardziej liczy się spędzany razem czas lub ręcznie napisany list z wyrazami oddania. Wydrukujcie i wypełnijcie test, aby przekonać się, do której grupy należycie:

https://s3.amazonaws.com/moody-profiles/uploads/profile/attachment/5/5LLPersonalProfile_COUPLES__1_.pdf

5. Najpierw seks, potem jedzenie

Oferuję praktyczną radę do zastosowania: w pierwszej kolejności - bzykanie.

Zazwyczaj, szykując się na randkę rezerwujemy stolik w restauracji. Szykujemy się, nie mamy w co się ubrać, włos się puszy, kreska na oku jest krzywa. Potem idziemy na kolację, jemy za dużo i za ciężko i dołączamy wypasiony deser. A później przychodzimy do domu i jesteśmy zbyt wykończeni aby uprawiać seks!

Dlatego też zróbcie rezerwację na późniejszą godzinę, albo po prostu ugotujcie coś w domu. I rozpocznijcie wieczór od wspólnych igraszek! Popracujcie nad apetytem do czasu, kiedy będzie chcieli zejść siebie nawzajem, a później emanujący rozkoszą, rozkochani i szczęśliwi oddajcie się jedzeniu.

6. Masaż relaksacyjny

Niech inauguracją Waszego sensualnego festiwalu łóżkowego będzie masaż. To najlepszy pomysł, aby rozluźnić i zrelaksować całe ciało, odciąć się od rzeczywistości i zatopić w rozkoszy. Oto kilka szybkich tipów jak zacząć:

 • zadbajcie o to, aby w pokoju było ciepło,
 • zapalcie świeczki, nastawcie nastrojową muzykę, przygotujcie olejek do masażu,
 • rozkoszujcie się dotykiem swoich ciał, od czubka głowy aż po palce u stóp,
 • dotykajcie i masujcie się powoli i dlugo, nie przerywajcie kontaktu fizycznego,
 • dorzućcie kilka pocałunków i kilka romantyczych słów.

7. Igraszki właściwe

Teraz, kiedy oboje jesteście nadzy i zrelaksowani, rzućcie się w odmęty przyjemności dotyku i długiej gry wstępnej. Niech to trwa tak długo, jak macie ochotę.

Zwolnijcie, i rzućcie sobie wyzwanie, aby dotykać każdy centymetr Waszych ciał, transmitujcie swoją miłość poprzez dotyk. Uwodźcie się i budujcie napięcie zanim przejdziecie do bardziej konkretnego dotyku.

Doskonałym pomysłem na grę wstępną może być masaż joni, o którym poczytacie tutaj.

Następnie możecie przejść do Waszej ulubionej fromy seksu- petting, oral, anal lub klasycznie. Róbcie to, co sprawia Wam najwięcej przyjemności i rozkoszy. Być może macie ochotę na romantyczny seks - patrzeć sobie głęboko w oczy, szpetać czułe słowa. A może wolicie coś dzikiego i szalonego. Wszystkie drzwi są otwarte.

8. Kolacja

Kiedy już nasycicie sie soba w łóżku, czas na jedzenie. Idźcie do restauracji lub zostańcie w domu, tak czy siak, nie traćcie ze sobą kontaktu podczas posiłku. Podaję Wam ściągę z inspiracjami do intymnej, zbliżającej rozmowy z partnerem:

 • Jakie jest twoje ulubione wspomnienie z czasu trwania naszego związku?
 • Co o mnie pomyślałaś, gdy pierwszy raz się spotkaliśmy?
 • Czego chciałabyś doświadczyć w łóżku?
 • Który z celebrytów był twoją młodzieńczą miłością?
 • Jeśli dostałabyś 20 000 zł i miesiąc na podróże, gdzie byś pojechała i co byś robiła?
 • Gdzie i jak widzisz nas za rok, 5 lat, 10 lat.

9. Tu i teraz

Kiedy jecie posiłek, zadbajcie o to, aby czerpać z tego sensualnego i elektryzującego doświadczenia jak najwięcej. Opiszcie jedzenie - jak pachnie, jak smakuje, jak wygląda. Zwróćcie uwagę na pomieszczenie, w którym się znajdujecie, oświetlenie, kolory, temperaturę. Trzymajcie się za ręce przez stół. Delikatnie gładźcie się po dłoniach i nadgarstkach. Poczujcie ciepło jakie przepływa przez Wasze dłonie, przyjrzyjcie się kształtowi palców partnera.

Odważcie się być TĄ parą, która jest zakochana w sobie, w życiu, że aż wszyscy zwracają na to uwagę i uśmiechają się widząc Waszą pasję!

10. Sweetest goodbye

Zakończcie swój wieczór niewinnymi pieszczotami. Kiedy ostatni raz całowaliście się dłuuuugoooo i namiętnie? Tak po prostu? Przyciągając się do siebie nawzajem? Takie pocałunki są wyjątkowo pociągające, gdy robicie to na zewnątrz, lub w nietypowych miejscach. Całujcie się z pasją na ławce w parku, nad brzegiem rzeki, oparci o mury kamienic lub drzewa. Być może taka rundka zainspiruje Was do kolejnej sesji w łóżku? Wspaniale! Jeśli nie - też świetnie- przytulcie się do siebie, połóżcie w łóżku i rozkoszujcie się bliskością którą właśnie stworzyliście.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj