Ekstaza to podstawa

Ekstaza to podstawa

Odrzućmy semantykę, skupmy się na uczuciach.

Kto nie pragnie doświadczyć ekstazy niech pierwszy rzuci kamień.

Każdy z nas potrzebuje ekstatycznych doznań, to one dodają rumieńców każdej, nawet najbardziej codziennej czynności. Nie ma w tym żadnego szarlataństwa kiedy powiem, że im częściej pozwalasz sobie na euforię tym łatwiej i szybciej takie doznania do Ciebie przyjdą.

Mam dla Was zabawę na nadchodzący tydzień- zdefiniuj swoją ekstazę.

Thumbnail

Znajdź bodziec, określ co powoduje, że jesteś szczęśliwy. Poszukaj w sobie prawdziwych źródeł, nie tych łatwo dostępnych psychoaktywnych substancji - to nie o to chodzi. Mówię o prawdziwych źródłach przyjemności. Daj sobie przyzwolenie na doświadczanie euforii, to jest umiejętność którą można i trzeba rozwijać. To euforia i przyjemność jest bazą naszego życia, to dzięki euforii i przyjemności staje się ono pełne.

Wybierz więc dziś, że będziesz doświadczał przyjemności, powoli, krok po korku buduj w sobie to poczucie że możesz, że masz prawo. Pozwól sobie doświadczyć euforii, ekstazy, a wkrótce odkryjesz, że to poczucie spełnienia przenosi się również do łóżka. Gwarantowane.

Co sprawia że czujesz ekstazę? Może pyszne śniadanie z kawą i naleśnikami w zimowy dzień? Może spacer po lesie? Pływanie w jeziorze? Wspaniałe długie rozmowy ze znajomymi, sport, przytulanie, taniec, śpiew? A może uśmiech Twojej ukochanej? Poczuj to, ciesz się tymi chwilami, pozwól sobie, daj sobie czas na przeżywanie tych małych chwil. Eliminuj z życia negatywne emocje, znajdź czas, na te małe przyjemności. Ciesz się życiem. Bo możesz.

Rozejrzyj się wokół siebie. Uważnie się rozejrzyj. Co wynosi Cię na szczyt przyjemności? Co sprawia, że czujesz że żyjesz najbardziej wspaniałym, cudowny życiem?

Jeśli nie wiesz- szukaj, a jak znajdziesz rób tego więcej.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj