Dlaczego rozmiar penisa ma znaczenie?

Dlaczego rozmiar penisa ma znaczenie?

Jeśli czujesz się sfrustrowany wielkością swojego penisa, uważasz że jest za mały i pragniesz wielkiego i twardego sprzętu, to prawdopodobnie nie chodzi wcale o rozmiar, ale o Twoje wyobrażenie o możliwościach, jakie ogromny penis może Ci dać.

Mit wielkiego penisa

Zapewne to czego pragniesz to wcale nie duży fallus, ale pewna symbolika, którą być może wykreowałeś na swoje własne potrzeby.

A co jeśli Ci powiem, że do tej symboliki możesz mieć swobodny dostęp bez zmiany jego wielkości?

Kluczem jest zrozumienie co tak naprawdę duży penis według Ciebie symbolizuje. Co dla Ciebie oznacza posiadanie wielkiego penisa? Z czym go utożsamiasz? Czego pragniesz? Czego pożądasz? Co takiego chcesz stworzyć w swoim życiu aby czuć, że żyjesz jego pełnią? W jaki sposób chcesz stać się doskonałym kochankiem?

Czy według Ciebie wielki penis równa się większej męskości - w emocjonalnym tego słowa znaczeniu? Lepszemu zaspokojeniu kobiet? Atrakcyjności? Witalności? Sile? Pewności siebie?

Co by się wydarzyło, gdybyś jako mężczyzna, taki jaki jesteś teraz, ucieleśniał i kultywował te wszystkie cechy, niezależnie od wielkości swojego penisa?

Oczywiście wszystkie te przymioty, na przestrzeni wieków były, są i będą symbolizowane właśnie przez kult wielkiego penisa, ale prawda jest taka, że nie mają one nic wspólnego z jego rozmiarem. W naszej kulturze przyjęło się, że jeśli mężczyzna nie jest w stanie zaspokoić seksualnie swojej kobiety, albo jest sfrustrowany, nieprzyjemny i ma wielki samochód, to z pewnością ma małego penisa. A prawda jest banalna- nie trzeba paradować z małą maczugą w spodniach aby sprawić kobiecie przyjemność. To jest mit. Rozwiejemy go w tym momencie. Aby zaspokoić kobietę seksualnie trzeba mieć wszystkie cechy tego wyidealizowanego faceta o którym pisałam poprzednio, czyli więcej umiejętności, więcej czułości, więcej wrażliwości, więcej świadomości potrzeb, więcej pasji i więcej obecności “tu i teraz”. Te atrybuty są dla Ciebie dostępne, możesz je ucieleśnić i kultywować niezależnie od wielkości Twojego penisa, ponieważ są one od niego całkowicie niezależne.

Abyś mógł cieszyć się fantastycznie udanym życiem seksualnym musisz pozbyć się tego mitycznego myślenia o wielkim penisie. Wyzwalając się od wstydu i zażenowania z powodu “swojej wielkości” uwalniasz całą swoją pozytywną energię seksualną i natychmiast stajesz się lepszym kochankiem, pewnym siebie, zaangażowanym i otwartym na swoją partnerkę. To naprawdę robi różnicę w łóżku.

Mam zatem dla Ciebie wyzwanie na ten tydzień.

Przemyśl czym tak naprawdę jest dla Ciebie rozmiar penisa. Pomyśl co posiadanie wielkiego penisa znaczy dla Ciebie i zastanów się nad tym, jak to wcielić w życie, niezależnie od jego wielkości. A jeśli jesteś jednym z tych facetów, którzy każdą wolną minutę spędzają zastanawiając się nad swoim rozmiarem, to definitywnie poddaj temat głębokim rozważaniom! Uwolnij się od mitu wielkiego fallusa, przestań mieć kompleksy. Wielki penis nie uczyni Cię doskonałym kochankiem, prawdziwe jest powiedzenie “nie różdżka a czarodziej”.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.


Disclaimer: To co tutaj wrzucam ma charakter jedynie edukacyjny i informacyjny, czasami tylko poglądowy lub sprawdzony empirycznie. Wobec powyższego nie może zastąpić opinii dietetyka, seksuologa lub specjalisty w innej dziedzinie.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj