Co to jest masaż nuru czyli jak zapomnieć o bożym świecie i solidnie nabałaganić

Co to jest masaż nuru czyli jak zapomnieć o bożym świecie i solidnie nabałaganić

Co to jest masaż nuru

Masaż nuru to japońska technika masażu, podczas którego zaangażowane jest całe ciało. Tym samym nie jest to masaż leczniczy, ale typowo erotyczny.

Tradycyjnie do wykonania tego masażu korzysta się ze specjalnego żelu, który w swoim składzie zawiera m.in. wyciąg z alg morskich. Tworzy on na powierzchni ciała film, nadający odpowiedni poślizg i zapewniający komfortowy kontakt ciał.

Masaż nuru to świetna zabawa i niezwykła przygoda, której każda para musi doświadczyć.

Czytaj również: Co to jest kinbaku

Jeśli nie macie żelu do masażu nuru, polecam użyć dowolnego oleju roślinnego np. kokosowego, migdałowego albo oliwy z oliwek. Oczywiście możecie użyć zwykłego żelu do masażu.

masaż nuru

Przygotowania

Podczas masażu nuru zrobicie dużo bałaganu, w końcu cali będziecie wysmarowani olejkiem. I to jest właśnie ta przyjemnie figlarna część.

W internecie możecie znaleźć gotowe zestawy do masażu. W skład takiego zestawu zazwyczaj wchodzi duże opakowanie żelu oraz specjalne prześcieradło wykonane najczęściej z syntetycznego materiału, albo dmuchany materac. Ale nie musicie zaopatrywać się w taki zestaw, aby cieszyć się przyjemnością jaką daje masaż nuru. Polecam wykorzystać zwykłe bawełniane lub flanelowe prześcieradło. Rozłóżcie je na łóżku lub podłodze, a po zabawie wrzucicie bezkarnie do prania.

Zamiast żelu do masażu nuru wykorzystajcie naturalne oleje roślinne - nie dość, że pięknie pachną to dodatkowo pielęgnują skórę. Pamiętajcie jednak, że oleje mogą uszkodzić lateks, zatem ostrożnie z gumkami!

Zadbajcie o odpowiednią atmosferę - możecie przyciemnić światła, zapalić świece, włączyć nastrojową albo skoczną muzykę - wszystko zależy od Was.

Jak to działa

Posmarujcie się wzajemnie olejkiem, a potem zacznijcie się masować własnymi ciałami. Ślizgajcie się po sobie, bawcie się, rozkoszujcie się kontaktem ciała do ciała. W tradycyjnym masażu używacie rąk lub przedramion- tutaj całych ciał, każdego ich fragmentu.

Masaż nuru może być niezwykłą grą wstępną albo aktem samym w sobie. To od Was zależy jaki scenariusz napiszecie.


Nieprzyzwoitka.pl to najprawdopodobniej najlepsza strona o nieprzyzwoicie przyjemnych przyjemnościach.

Nieprzyzwoitka

Nieprzyzwoicie przyjemne przyjemności to moja specjalność. Jestem łasuchem, uwielbiam się rozpieszczać. ASMR mam prawie na wszystko. Czasem robię za nerda, stąd też postanowiłam założyć bloga. Ha! Tak, ja. Ponieważ jestem leniwa, wolę sobie życie ułatwiać niż utrudniać, dlatego też mój punkt widzenia może czasami wydawać się kontrowersyjny.

To nie jest blog tylko o seksie. Owszem, znajdziesz kilka pomocnych DIY, ale przede wszystkim utwierdzisz się w przekonaniu, że nic co ludzkie nie powinno być nam obce. 

Na wszelkie dyskusje czasu mi nie żal, zatem zapraszam Cię serdecznie do rozmów. Chętnie nauczę się czegoś od Ciebie!

Szukaj